10 modele pe care trebuie sa le urmaresti pe Instagram

Daca iti place sa stii totul despre evenimentele de moda importante, iata care sunt cele 10 modele pe care trebuie sa le urmaresti pe Instagram:

1.Bella Hadid

@bellahadid

Data nasterii: 9 octombrie 1996

Locul nasterii: Los Angeles, California

2. Romee Strijd

@romeestrijd

Data nasterii: 19 iulie 1995

Locul nasterii: Zoetermeer, Olanda

Ralph Lauren S/S 17

A photo posted by Romee Strijd (@romeestrijd) on

 

Happy fashionweek

A photo posted by Romee Strijd (@romeestrijd) on

 

3. Taylor Hill

@taylor_hill

Data nasterii: 5 martie 1996

Locul nasterii: Palatine, Illinois

Hello London @topshop (#128284#)

A photo posted by Taylor Hill (@taylor_hill) on

 

ALEXANDER WANG ❌ @alexanderwangny thank you so much @pg_dmcasting and @samuel_ellis ❤️ #WangSquad

A photo posted by Taylor Hill (@taylor_hill) on

 

 

4. Kendall Jenner

@kendalljenner

Data nasterii: 3 noimbrie 1995

Locul nasterii: Los Angeles, California

unpublished by @mertalas + @macpiggott

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

 

German Vogue by @luigiandiango

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

 

5. Emily Ratajkowski

@emrata

Data nasterii: 7 iunie 1991

Locul nasterii: Westminster, UK

New for @c.magazine September issue ✨

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

So happy to announce my Harper September cover ! @harpersbazaarus ❤️❤️❤️ thanks @laurabrown99 (#128111#)

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

6. Sara Sampaio

@sarasampaio

Data nasterii: 21 iulie 1991

Locul nasterii: Porto, Portugalia

Life's a beach indeed (#128540#) @jeromeduran

A photo posted by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

 

7. Jasmine Tookes

@jastookes

Data nasterii: 1 februarie 1991

Locul nasterii: Huntington Beach, California

@victoriassecret @gregkadelstudios

A photo posted by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

(#128374#)

A photo posted by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

8. Gigi Hadid

@gigihadid

Data nasterii: 23 aprilie 1995

Locul nasterii: Los Angeles, California

@maybelline x @erinparsonsmakeup

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

9. Jourdan Dunn

@jourdandunn

Data nasterii: 3 august 1990

Locul nasterii: Greenford, UK

(#128293#)(#128293#)(#128293#)BALMAIN(#128293#)(#128293#)(#128293#)

A photo posted by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

My fav shot from my @madamefigarofr cover shoot by @david_roemer

A photo posted by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

10. Karlie Kloss

@karliekloss

Data nasterii: 3 august 1992

Locul nasterii: Chicago, Illinois

(#128171#)(#128142#)(#128171#)

A photo posted by Karlie Kloss (@karliekloss) on

 

leaping into October @voguemagazine

A photo posted by Karlie Kloss (@karliekloss) on

 

 

Raluca Hurmuzache

Fondator aaluR.ro Lifestyle Magazine

A coeur vaillant rien d'impossible. www.aalur.ro

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent pins
See detail photos fr
Rihanna shows her Fe
Rihanna shows her Fe
View the complete Ch
See detail photos fr
View the complete Sa
View the complete Sa
View the complete An
View the complete An
View the complete Is
View the complete Lo
View the complete Of

Follow us on Facebook
Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Newsletter

Aboneaza-te la newsletter pentru a primi saptamanal noutatile aaluR.ro Lifestyle Magazine prin Email.

You have Successfully Subscribed!